Thu-Fia-Dome Stormbanden Set Freizeitschmiede
Article number
7601195FS
ean
8715133043054
Regular Price
€24.75
In stock
| Sales packaging | colour box |
|---|
| Sales unit | 1 |
|---|---|
| Width packaging | 9.8 cm |
| Length packaging | 41.1 cm |
| Height packaging | 6 cm |
| Gross weight | 0.986 kg |
| Quantity per box | 1 |
| Quantity per export carton | 16 |
| Width export carton | 20.3 cm |
| Length export carton | 53.5 cm |
| Height export carton | 20.2 cm |
| Log in to view this information |
Dutch
French
German