Triton surface mounted spot - mat chrome
Article number
4305739H
ean
8715133039514
Regular Price
€24.50
In stock
12V, 1.4W, 150 lumen, warm white, 20000h
surface spot with switch
amount of light comparable with 15W halogen
70x120x105mm
Blibox
surface spot with switch
amount of light comparable with 15W halogen
70x120x105mm
Blibox
| Length | 81 mm |
|---|---|
| Width | 105 mm |
| Height | 120 mm |
| Diameter | 70 mm |
| Colour | matt chrome |
| Material | metal |
| Degree of protection | IP21 |
| Sales packaging | blister |
| Sales unit | 1 |
|---|---|
| Width packaging | 13.3 cm |
| Length packaging | 25 cm |
| Height packaging | 7 cm |
| Gross weight | 0.222 kg |
| Quantity per box | 1 |
| Quantity per export carton | 40 |
| Width export carton | 39.3 cm |
| Length export carton | 58.5 cm |
| Height export carton | 38.3 cm |
| Log in to view this information |
Dutch
French
German