Campio navigation light - ECE R10 - chrome - without sales packaging
| Height | 15 mm |
|---|---|
| Diameter | 18 mm |
| Net weight | 0.013 g |
| Colour | chome |
| Material | plastic |
| Degree of protection | IP21 |
| Certification | ECE R10 |
| Height recessed | 14 mm |
| Diameter recessed | 13 mm |
| Sales packaging | plastic bag |
| Sales unit | 1 |
|---|---|
| Width packaging | 8 cm |
| Length packaging | 9.5 cm |
| Height packaging | 2 cm |
| Gross weight | 0.006 kg |
| Quantity per box | 100 |
| Width box | 23 cm |
| Length box | 39 cm |
| Height box | 3 cm |
| Weight box | 0.587 kg |
| Quantity per export carton | 1000 |
| Width export carton | 21.4 cm |
| Length export carton | 50 cm |
| Height export carton | 27 cm |
| Weight export carton | 6.182 kg |
| Log in to view this information |
The shops listed below have HABA products in stock. Please call the shop in question to enquire whether the desired product is in stock.
Dutch
French
German