Cerna recessed spot black - without sales packaging
| Height | 15 mm |
|---|---|
| Diameter | 65 mm |
| Net weight | 0.042 g |
| Colour | black |
| Material | metal |
| Degree of protection | IP44 |
| Height recessed | 14 mm |
| Diameter recessed | 50 mm |
| Sales packaging | white box |
| Sales unit | 1 |
|---|---|
| Width packaging | 7.5 cm |
| Length packaging | 7.5 cm |
| Height packaging | 2.3 cm |
| Gross weight | 0.043 kg |
| Quantity per box | 1 |
| Quantity per export carton | 80 |
| Width export carton | 24.2 cm |
| Length export carton | 30.2 cm |
| Height export carton | 36.5 cm |
| Log in to view this information |
The shops listed below have HABA products in stock. Please call the shop in question to enquire whether the desired product is in stock.
Dutch
French
German