Luna surface spot with switch 10-15V DC - ECE R10 - brushed steel
brushed steel
12V, max 1.4W, 150Lumen, warm white, 20000h
amount of light comparable to 15W halogen
| Length | 60 mm |
|---|---|
| Width | 113 mm |
| Net weight | 0.212 g |
| Colour | matt chrome |
| Material | metal |
| Degree of protection | IP21 |
| Certification | ECE R10 |
| Sales packaging | blister |
| Sales unit | 1 |
|---|---|
| Width packaging | 13.4 cm |
| Length packaging | 25.1 cm |
| Height packaging | 7.4 cm |
| Gross weight | 0.282 kg |
| Quantity per box | 1 |
| Quantity per export carton | 40 |
| Log in to view this information |
The shops listed below have HABA products in stock. Please call the shop in question to enquire whether the desired product is in stock.
Dutch
French
German