Neso Flex surfacespot 10-15V DC with switch - matt chrome
| Length | 195 mm |
|---|---|
| Width | 60 mm |
| Height | 200 mm |
| Colour | matt chrome |
| Material | metal |
| Degree of protection | IP21 |
| Sales packaging | blister |
| Sales unit | 1 |
|---|---|
| Width packaging | 13.5 cm |
| Length packaging | 25.1 cm |
| Height packaging | 7.4 cm |
| Gross weight | 0.26 kg |
| Quantity per box | 1 |
| Quantity per export carton | 40 |
| Width export carton | 39.3 cm |
| Length export carton | 59.4 cm |
| Height export carton | 38 cm |
| Log in to view this information |
The shops listed below have HABA products in stock. Please call the shop in question to enquire whether the desired product is in stock.
Dutch
French
German