Waterinlet WIL cover of the waterinlet
Article number
2406060
ean
8715133131256
Regular Price
€9.50
In stock
| Sales packaging | loose / bulk |
|---|---|
| Length | 62 mm |
| Diameter | 67.5 mm |
| Net weight | 79 g |
| Colour | blue |
| Material | PA6/PC |
| Sales unit | 1 |
|---|---|
| Gross weight | 0.082 kg |
| Quantity per box | 30 |
| Width box | 21.5 cm |
| Length box | 34.7 cm |
| Height box | 13 cm |
| Weight box | 2.672 kg |
| Quantity per export carton | 180 |
| Width export carton | 37 cm |
| Length export carton | 44 cm |
| Height export carton | 43 cm |
| Log in to view this information |
Dutch
French
German